Velká cena AOVV za rok 2016 pro Zehnder ComfoAir Q

Velká cena AOVV za rok 2016  pro Zehnder ComfoAir Q

Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB udělila Velkou cenu AOVV za inovativní výrobek s potenciálem dobrého obchodního uplatnění za rok 2016 výrobku: Větrací jednotky s rekuperací tepla Zehnder ComfoAir Q společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Diplom k Velké ceně  AOVV  za rok 2016 předal na konferenci Tribuna českého obchodu TZB 2017 prezident Asociace ing. Josef Brabenec zástupci  společnosti  Zehnder Group Czech Republic s.r.o.  panu Patrikovi  Háchovi  ( na obr. vpravo).

 

Jedná se o novou generaci větracích jednotek s rekuperací tepla, která patří k tomu nejlepšímu na českém trhu. Naplňuje požadavky konečných zákazníků stejně jako projektantů a montážníků. Zaujímá rovněž svým designem.

Porota při posuzování výrobku Zehnder ComfoAir Q  vyzdvihla tyto vlastnosti:

KOMFORT BYDLENÍ - nepřetržitě čerstvý čistý vzduch s optimální teplotou přiváděného vzduchu. Tichý provoz s až o 8 dB (A) nižší hlučností. Obsluha jednotky snadnější než kdy jindy a to pomocí intuitivního displeje, jednoduchého ovladače nebo mobilních zařízení.

ENERGETICKÁ ÚČINNOST - díky patentovaným výměníkům tepla ve tvaru diamantu, až o 25% větší plochou jednotky, dosahují až o 5% vyšší účinnost rekuperace tepla než předchozí řada jednotek. Využitím nové technologie ventilátorů mají až o 10% nižší spotřebu elektrické  energie. Jednotky ComfoAir Q splňují budoucí energetické standardy (A+).

SNADNÁ  INTEGRACE - díky kompletní nabídce větracích jednotek se vzduchovými výkony: 350, 450, 600 m3/hod a optimálně sladěným prvkům rozvodu vzduchu a volitelného zemního výměníku a chladící jednotky.

NENÁROČNÉ PLÁNOVÁNÍ, INSTALACE A UVEDENÍ DO PROVOZU - šetří čas a zaručuje optimální funkčnost systému. Jednotky jsou univerzální pro pravou a levou instalaci, předehřev lze snadno integrovat i dodatečně, uvedení do provozu je velice jednoduché.

 

 

 

Partneři

Rychlý kontakt
Asociace obchodu voda - topení z.s.
Durďákova 5, Brno 613 00
 
IČO: 60433795
DIČ: CZ60433795
V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou L 5449, Městský soud v Praze.
Kontaktní kancelář:
Popůvky 404, Troubsko 664 41
GPS: 49.1806250N, 16.4893833E

E-mail: info@aovt.cz
frame-scrollup